Aquest web utilitza cookies pròpies i de tercers. En continuar, entenem que dónes el teu consentiment a la nostra política de cookies.

Cercador de Partits Amistosos

Disciplina
Futbol 11
Futbol 7
Futbol Sala
Futbol 8
Futbol Platja
Futbol 5
dates
Del...

Fins el...

 
Club

Categoria

PRIMERA DIVISION NACIONAL
SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A
SEGUNDA DIVISION NACIONAL B
TERCERA DIVISIO NACIONAL
PRIMERA CATALANA
SEGONA CATALANA
TERCERA CATALANA
QUARTA CATALANA
VETERANS
DIVISIÓ HONOR JUVENIL
LLIGA NACIONAL JUVENIL
PREFERENT JUVENILS
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR CADET
PREFERENT CADET
CADET PRIMERA DIVISIÓ
CADET SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR INFANTIL
PREFERENT INFANTIL
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
PRIMERA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
PREFERENT FEMENÍ
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ
SEGONA DIVISIO FEMENI
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET
PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ
FEMENI INFANTIL ALEVI
INFANTIL TERCERA DIVISIÓ
PARTIT àrbitre Camp
VILASECA C.F. "C"
16-12-2017
09:00
PARE MANYANET, A.E. "C"
DE LA ROCHA TRULLAS, ALAN
Com Arribar
RUBI, U.E. "E"
16-12-2017
09:00
RIPOLLET, C.F. "C"
CARTIEL ARASA, ORIOL
Com Arribar
JUNIOR,C.F. "A"
16-12-2017
09:30
ESCOLA DE F. PLANADEU "A"
CHOCERO SALVADOR, MARC
Com Arribar
MAURINA EGARA, C.F. "A"
16-12-2017
09:30
JUNIOR,C.F. "A"

Com Arribar
LA SALUT PERE GOL AE. "B"
16-12-2017
09:30
ALELLA, C.F. "B"
SHRAMCHENKO, ARTEM
Com Arribar
ARO, C.E. "A"
16-12-2017
10:00
GEiEG "B"
LOPEZ MARTIN, SANTIAGO
Com Arribar
GEiEG "A"
16-12-2017
10:00
PERALADA, C.F. "A"
BONET HINOJO, OTGER
Com Arribar
CUNIT, C.F. "A"
16-12-2017
10:00
RIBES, C.D. "C"
EL BARAKA, MOHAMED SAID
Com Arribar
LA RIERA, C.F. "C"
16-12-2017
10:00
MAS PELLICER, U.D.C. "C"
LLADO AINA, MARC
Com Arribar
Pª BARC. BARCINO, CE. "H"
16-12-2017
10:15
SANT JORDI CLUB ESPORTIU "B"
VIDAL MARTINEZ, GERARD
Com Arribar
Pª BARC. BARCINO, CE. "D"
16-12-2017
11:30
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA "A"
BONET RAGEL, ALEIX
Com Arribar
PONENT C.F. "C"
16-12-2017
11:30
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. "A"
RIUS RIU, GERARD
Com Arribar
SANTFELIUENC, F.C. "H"
16-12-2017
12:00
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE "E"
SOTO GONZALEZ, HUGO
Com Arribar
MAURINA EGARA, C.F. "A"
16-12-2017
12:00
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906 "A"
SAGALES MOLLET, MARC
Com Arribar
AVIA, U.E. "A"
16-12-2017
12:00
FOLGUEROLES,C.F. "A"
NAVRAPESCU , ALEXANDRU
Com Arribar
Pª BARC. BARCINO, CE. "D"
16-12-2017
12:30
PREMIA CLUB ESPORTIU "B"
LENCERO AGUIAR, OSCAR
Com Arribar
CANET, F.C. "A"
16-12-2017
12:30
PALAFOLLS, CD. "A"
SANZ FERRER, VICTOR
Com Arribar
PALAUTORDERA, C.F. "A"
16-12-2017
13:00
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. "A"
BLANCH ORDUÑA, ALEIX
Com Arribar
SAN LORENZO, U.D. "A"
16-12-2017
13:00
SABADELL F.C., C.E. "F"
ROIG PALAU, CARLOS
Com Arribar
BARCELONA, F.C. "A"
16-12-2017
13:30
GERUNDA FUTBOL CLUB "A"
CASAS MATEOS, SERGIO
Com Arribar
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL "A"
16-12-2017
13:30
ALTAFULLA, C.E. "A"
RAFOLS ESTEVE, PAU
Com Arribar
NATACIO TERRASSA, C "C"
16-12-2017
14:15
SANT ILDEFONS, U.E. "C"
SALGUERO DELGADO, ALEX
Com Arribar
CLUB ESPORTIU LINYOLA "A"
16-12-2017
15:30
AEM, S.E. "C"
VLADIMIROV BARAKOV, GEORGI
Com Arribar
ARENYS DE MUNT, C.E. "A"
16-12-2017
16:00
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU "A"
CARRASCO CALDERON, MANUEL
Com Arribar
MASNOU, C.D. "B"
16-12-2017
16:00
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "B"
TUSET CERCOS, XAVIER
Com Arribar
SISTRELLS C.F. "A"
16-12-2017
18:00
UNIFICACION LLEFIA,CF. "B"
GARCÍA MARTÍN, MARC
Com Arribar