Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 108-10-2017
CUBELLES, C.F.,H 3 6 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa-BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B 1 6 CUBELLES, C.F.,G
SANT SADURNI, U.E.,B 1 2 LA GRANADA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 2 4 GELIDA, C.F.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 5 10 BASE OLERDOLA, C.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 3 4 SITGES, U.E.,D
RIBES, C.D.,B 13 6 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 215-10-2017
RIUDEBITLLES, C.D.,A 4 3 RIBES, C.D.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 5 9 CUBELLES, C.F.,H
CUBELLES, C.F.,G-Descansa
LA GRANADA, C.F.,A 4 2 MAS CATARRO, CF.B.,B
GELIDA, C.F.,A 6 1 SANT SADURNI, U.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 3 1 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SITGES, U.E.,D 1 8 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
MARTINENCA, U.E.,A 3 2 BLANCA SUBUR, C.F.,C
Jornada 322-10-2017
RIUDEBITLLES, C.D.,A 11 4 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
CUBELLES, C.F.,H 2 3 CUBELLES, C.F.,G
Descansa-LA GRANADA, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 0 6 GELIDA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 1 1 BASE OLERDOLA, C.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 8 0 SITGES, U.E.,D
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 9 4 MARTINENCA, U.E.,A
RIBES, C.D.,B 9 1 BLANCA SUBUR, C.F.,C
Jornada 429-10-2017
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 1 13 RIBES, C.D.,B
CUBELLES, C.F.,G 2 2 RIUDEBITLLES, C.D.,A
LA GRANADA, C.F.,A 3 7 CUBELLES, C.F.,H
GELIDA, C.F.,A-Descansa
BASE OLERDOLA, C.E.,B 5 1 MAS CATARRO, CF.B.,B
SITGES, U.E.,D 2 2 SANT SADURNI, U.E.,B
MARTINENCA, U.E.,A 4 3 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
BLANCA SUBUR, C.F.,C 6 2 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Jornada 505-11-2017
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 3 9 CUBELLES, C.F.,G
RIUDEBITLLES, C.D.,A 6 1 LA GRANADA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,H 2 4 GELIDA, C.F.,A
Descansa-BASE OLERDOLA, C.E.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B 4 2 SITGES, U.E.,D
SANT SADURNI, U.E.,B 7 4 MARTINENCA, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 4 1 BLANCA SUBUR, C.F.,C
RIBES, C.D.,B 5 2 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Jornada 612-11-2017
CUBELLES, C.F.,G 1 6 RIBES, C.D.,B
LA GRANADA, C.F.,A 3 4 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 4 5 GELIDA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 4 4 CUBELLES, C.F.,H
SITGES, U.E.,D-Descansa
MARTINENCA, U.E.,A 7 2 MAS CATARRO, CF.B.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 2 5 SANT SADURNI, U.E.,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 1 2 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Jornada 719-11-2017
CUBELLES, C.F.,G 1 1 LA GRANADA, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 1 9 GELIDA, C.F.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 8 4 BASE OLERDOLA, C.E.,B
CUBELLES, C.F.,H 4 2 SITGES, U.E.,D
Descansa-MARTINENCA, U.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 1 3 BLANCA SUBUR, C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,B 1 4 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
RIBES, C.D.,B 4 2 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Jornada 826-11-2017
LA GRANADA, C.F.,A 0 4 RIBES, C.D.,B
GELIDA, C.F.,A 2 3 CUBELLES, C.F.,G
BASE OLERDOLA, C.E.,B 3 3 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
SITGES, U.E.,D 3 4 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MARTINENCA, U.E.,A 7 1 CUBELLES, C.F.,H
BLANCA SUBUR, C.F.,C-Descansa
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 6 4 MAS CATARRO, CF.B.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 1 2 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 903-12-2017
LA GRANADA, C.F.,A 1 8 GELIDA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,G 4 2 BASE OLERDOLA, C.E.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 1 3 SITGES, U.E.,D
RIUDEBITLLES, C.D.,A 2 10 MARTINENCA, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,H 6 3 BLANCA SUBUR, C.F.,C
Descansa-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 2 6 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
RIBES, C.D.,B 10 1 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 1017-12-2017
GELIDA, C.F.,A 4 2 RIBES, C.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 6 2 LA GRANADA, C.F.,A
SITGES, U.E.,D 2 5 CUBELLES, C.F.,G
MARTINENCA, U.E.,A 4 3 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 2 3 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 3 2 CUBELLES, C.F.,H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C-Descansa
SANT SADURNI, U.E.,B 4 3 MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 1114-01-2018
GELIDA, C.F.,A 5 2 BASE OLERDOLA, C.E.,B
LA GRANADA, C.F.,A 0 2 SITGES, U.E.,D
CUBELLES, C.F.,G 1 2 MARTINENCA, U.E.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 1 4 BLANCA SUBUR, C.F.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,A 2 3 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
CUBELLES, C.F.,H 4 7 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Descansa-SANT SADURNI, U.E.,B
RIBES, C.D.,B 9 0 MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 1221-01-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,B 4 3 RIBES, C.D.,B
SITGES, U.E.,D 0 3 GELIDA, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 5 1 LA GRANADA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 1 4 CUBELLES, C.F.,G
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 6 4 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 5 4 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 11 3 CUBELLES, C.F.,H
MAS CATARRO, CF.B.,B-Descansa
Jornada 1328-01-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,B 5 0 SITGES, U.E.,D
GELIDA, C.F.,A 7 2 MARTINENCA, U.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 1 0 BLANCA SUBUR, C.F.,C
CUBELLES, C.F.,G 2 0 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 0 8 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
RIUDEBITLLES, C.D.,A 5 4 SANT SADURNI, U.E.,B
CUBELLES, C.F.,H 2 7 MAS CATARRO, CF.B.,B
RIBES, C.D.,B-Descansa
Jornada 1404-02-2018
RIBES, C.D.,B 6 1 SITGES, U.E.,D
MARTINENCA, U.E.,A 8 6 BASE OLERDOLA, C.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 2 5 GELIDA, C.F.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 3 1 LA GRANADA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 2 5 CUBELLES, C.F.,G
SANT SADURNI, U.E.,B 4 0 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B 1 8 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa-CUBELLES, C.F.,H
Jornada 1518-02-2018
SITGES, U.E.,D 4 4 MARTINENCA, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 4 4 BLANCA SUBUR, C.F.,C
GELIDA, C.F.,A 2 3 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
LA GRANADA, C.F.,A 1 2 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
CUBELLES, C.F.,G 5 0 SANT SADURNI, U.E.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 1 2 MAS CATARRO, CF.B.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A-Descansa
CUBELLES, C.F.,H 1 7 RIBES, C.D.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 1625-02-2018
RIUDEBITLLES, C.D.,A 7 2 CUBELLES, C.F.,H
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B-Descansa
CUBELLES, C.F.,G 5 1 MAS CATARRO, CF.B.,B
LA GRANADA, C.F.,A 1 5 SANT SADURNI, U.E.,B
GELIDA, C.F.,A 4 1 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
BASE OLERDOLA, C.E.,B 3 7 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
SITGES, U.E.,D 0 1 BLANCA SUBUR, C.F.,C
MARTINENCA, U.E.,A 4 8 RIBES, C.D.,B
Jornada 1704-03-2018
RIBES, C.D.,B 8 2 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,H 4 3 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
Descansa-CUBELLES, C.F.,G
MAS CATARRO, CF.B.,B 1 2 LA GRANADA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 3 4 GELIDA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 0 7 BASE OLERDOLA, C.E.,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 2 3 SITGES, U.E.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,C 4 7 MARTINENCA, U.E.,A
Jornada 1811-03-2018
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 0 0 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,G 4 1 CUBELLES, C.F.,H
LA GRANADA, C.F.,A-Descansa
GELIDA, C.F.,A 9 2 MAS CATARRO, CF.B.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 3 4 SANT SADURNI, U.E.,B
SITGES, U.E.,D 1 2 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
MARTINENCA, U.E.,A 3 1 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 2 9 RIBES, C.D.,B
Jornada 1918-03-2018
RIBES, C.D.,B 12 1 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 1 1 CUBELLES, C.F.,G
CUBELLES, C.F.,H 1 1 LA GRANADA, C.F.,A
Descansa-GELIDA, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 0 5 BASE OLERDOLA, C.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 1 4 SITGES, U.E.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 5 4 MARTINENCA, U.E.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 8 2 BLANCA SUBUR, C.F.,C
Jornada 2025-03-2018
CUBELLES, C.F.,G 5 0 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
LA GRANADA, C.F.,A 1 8 RIUDEBITLLES, C.D.,A
GELIDA, C.F.,A 6 1 CUBELLES, C.F.,H
BASE OLERDOLA, C.E.,B-Descansa
SITGES, U.E.,D 4 3 MAS CATARRO, CF.B.,B
MARTINENCA, U.E.,A 1 2 SANT SADURNI, U.E.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 1 3 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 1 9 RIBES, C.D.,B
Jornada 2108-04-2018
RIBES, C.D.,B 4 0 CUBELLES, C.F.,G
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 7 6 LA GRANADA, C.F.,A
GELIDA, C.F.,A 5 3 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,H 4 3 BASE OLERDOLA, C.E.,B
Descansa-SITGES, U.E.,D
MAS CATARRO, CF.B.,B 3 7 MARTINENCA, U.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 6 2 BLANCA SUBUR, C.F.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 2 1 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Jornada 2215-04-2018
LA GRANADA, C.F.,A 3 7 CUBELLES, C.F.,G
GELIDA, C.F.,A 6 0 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 6 5 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SITGES, U.E.,D 2 2 CUBELLES, C.F.,H
MARTINENCA, U.E.,A-Descansa
BLANCA SUBUR, C.F.,C 2 3 MAS CATARRO, CF.B.,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 2 3 SANT SADURNI, U.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 2 3 RIBES, C.D.,B
Jornada 2322-04-2018
RIBES, C.D.,B 5 0 LA GRANADA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,G 2 1 GELIDA, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 0 3 BASE OLERDOLA, C.E.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 5 2 SITGES, U.E.,D
CUBELLES, C.F.,H 4 5 MARTINENCA, U.E.,A
Descansa-BLANCA SUBUR, C.F.,C
MAS CATARRO, CF.B.,B 3 3 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
SANT SADURNI, U.E.,B 3 3 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Jornada 2429-04-2018
GELIDA, C.F.,A 4 0 LA GRANADA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 2 3 CUBELLES, C.F.,G
SITGES, U.E.,D 3 2 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
MARTINENCA, U.E.,A 2 6 RIUDEBITLLES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 3 6 CUBELLES, C.F.,H
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A-Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 6 3 MAS CATARRO, CF.B.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 1 9 RIBES, C.D.,B
Jornada 2506-05-2018
RIBES, C.D.,B 7 7 GELIDA, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 0 7 BASE OLERDOLA, C.E.,B
CUBELLES, C.F.,G 7 2 SITGES, U.E.,D
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 3 7 MARTINENCA, U.E.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 6 1 BLANCA SUBUR, C.F.,C
CUBELLES, C.F.,H 1 6 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Descansa-FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
MAS CATARRO, CF.B.,B 0 2 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 2613-05-2018
BASE OLERDOLA, C.E.,B 2 4 GELIDA, C.F.,A
SITGES, U.E.,D 6 0 LA GRANADA, C.F.,A
MARTINENCA, U.E.,A 2 2 CUBELLES, C.F.,G
BLANCA SUBUR, C.F.,C 3 2 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 1 4 RIUDEBITLLES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 4 0 CUBELLES, C.F.,H
SANT SADURNI, U.E.,B-Descansa
MAS CATARRO, CF.B.,B 3 8 RIBES, C.D.,B
Jornada 2720-05-2018
RIBES, C.D.,B 4 0 BASE OLERDOLA, C.E.,B
GELIDA, C.F.,A 5 1 SITGES, U.E.,D
LA GRANADA, C.F.,A 2 5 MARTINENCA, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,G 6 4 BLANCA SUBUR, C.F.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 2 5 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 5 2 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
CUBELLES, C.F.,H 1 2 SANT SADURNI, U.E.,B
Descansa-MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 2827-05-2018
SITGES, U.E.,D 3 2 BASE OLERDOLA, C.E.,B
MARTINENCA, U.E.,A 2 4 GELIDA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 4 2 LA GRANADA, C.F.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 0 5 CUBELLES, C.F.,G
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 11 1 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 2 3 RIUDEBITLLES, C.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 1 7 CUBELLES, C.F.,H
Descansa-RIBES, C.D.,B
Jornada 2903-06-2018
SITGES, U.E.,D 1 7 RIBES, C.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 1 2 MARTINENCA, U.E.,A
GELIDA, C.F.,A 5 0 BLANCA SUBUR, C.F.,C
LA GRANADA, C.F.,A 1 5 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
CUBELLES, C.F.,G 3 3 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B 1 5 SANT SADURNI, U.E.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 6 0 MAS CATARRO, CF.B.,B
CUBELLES, C.F.,H-Descansa
Jornada 3010-06-2018
MARTINENCA, U.E.,A 4 3 SITGES, U.E.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,C 2 5 BASE OLERDOLA, C.E.,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 0 9 GELIDA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 6 0 LA GRANADA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 4 5 CUBELLES, C.F.,G
MAS CATARRO, CF.B.,B 3 3 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,B
Descansa-RIUDEBITLLES, C.D.,A
RIBES, C.D.,B 12 1 CUBELLES, C.F.,H
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.