Competició | TEMPORADA 2019-2020

quarta catalana | grup 27

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
SERINYA, C.F.,A 12 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CAMOS, C.F.,A 21 BONMATI, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 20 OSOR, U.E.,A
BESCANO, C.D.,B 40 LES PRESES, C.F.,B
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
JOANETES,C.F.,A 22 CELLERA, C.F.,A
OLOT, AT.,A 22 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
Jornada 2 15-09-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,A 41 OLOT, AT.,A
BONMATI, C.F.,A 41 SERINYA, C.F.,A
OSOR, U.E.,A 10 CAMOS, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 13 BESCANO, C.D.,B
LA CANYA, A.E.,A 00 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
R
Descansa
CELLERA, C.F.,A 13 ESCOLA F. GARROTXA,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 21 JOANETES,C.F.,A
Jornada 3 22-09-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,A 40 BONMATI, C.F.,A
SERINYA, C.F.,A 20 OSOR, U.E.,A
CAMOS, C.F.,A 22 LES PRESES, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 21 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
BESCANO, C.D.,B 40 LA CANYA, A.E.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 24 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
Descansa
R
CELLERA, C.F.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
OLOT, AT.,A 12 JOANETES,C.F.,A
Jornada 4 29-09-2019
BONMATI, C.F.,A 00 OLOT, AT.,A
OSOR, U.E.,A 05 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 23 SERINYA, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 20 CAMOS, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 21 BESCANO, C.D.,B
CELLERA, C.F.,A 11 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
R
Descansa
JOANETES,C.F.,A 23 ESCOLA F. GARROTXA,A
Jornada 5 06-10-2019
BONMATI, C.F.,A 12 OSOR, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 51 LES PRESES, C.F.,B
SERINYA, C.F.,A 20 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
CAMOS, C.F.,A 11 LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 21 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BESCANO, C.D.,B 41 CELLERA, C.F.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 41 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
Descansa
R
JOANETES,C.F.,A
OLOT, AT.,A 12 ESCOLA F. GARROTXA,A
Jornada 6 13-10-2019
OSOR, U.E.,A 12 OLOT, AT.,A
LES PRESES, C.F.,B 03 BONMATI, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 00 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 41 SERINYA, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 42 CAMOS, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 21 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 21 BESCANO, C.D.,B
JOANETES,C.F.,A 32 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A
R
Descansa
Jornada 7 20-10-2019
OSOR, U.E.,A 01 LES PRESES, C.F.,B
BONMATI, C.F.,A 31 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 14 LA CANYA, A.E.,A
SERINYA, C.F.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CAMOS, C.F.,A 01 CELLERA, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
BESCANO, C.D.,B 33 JOANETES,C.F.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 30 ESCOLA F. GARROTXA,A
OLOT, AT.,A
R
Descansa
Jornada 8 27-10-2019
LES PRESES, C.F.,B 12 OLOT, AT.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 20 OSOR, U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 21 BONMATI, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 23 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CELLERA, C.F.,A 32 SERINYA, C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 42 CAMOS, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A 43 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 32 BESCANO, C.D.,B
Descansa
R
CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 9 03-11-2019
LES PRESES, C.F.,B 22 RIPOLL CLUB FUTBOL,A
OSOR, U.E.,A 12 LA CANYA, A.E.,A
BONMATI, C.F.,A 13 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 13 CELLERA, C.F.,A
SERINYA, C.F.,A 20 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
CAMOS, C.F.,A 02 JOANETES,C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 31 ESCOLA F. GARROTXA,A
BESCANO, C.D.,B
R
Descansa
OLOT, AT.,A 14 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 10 10-11-2019
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 22 OLOT, AT.,A
LA CANYA, A.E.,A 21 LES PRESES, C.F.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 70 OSOR, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 41 BONMATI, C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A 02 CORNELLA TERRI, A.E.,A
JOANETES,C.F.,A 40 SERINYA, C.F.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A 32 CAMOS, C.F.,A
Descansa
R
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A 11 BESCANO, C.D.,B
Jornada 11 17-11-2019
RIPOLL CLUB FUTBOL,A 31 LA CANYA, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 04 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
OSOR, U.E.,A 13 CELLERA, C.F.,A
BONMATI, C.F.,A 34 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 11 JOANETES,C.F.,A
SERINYA, C.F.,A 10 ESCOLA F. GARROTXA,A
CAMOS, C.F.,A
R
Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 24 CASTELLFOLLIT, U.E.,A
OLOT, AT.,A 06 BESCANO, C.D.,B
Jornada 12 24-11-2019
LA CANYA, A.E.,A - OLOT, AT.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
LES PRESES, C.F.,B - CELLERA, C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - OSOR, U.E.,A
JOANETES,C.F.,A - BONMATI, C.F.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
Descansa
R
SERINYA, C.F.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - CAMOS, C.F.,A
BESCANO, C.D.,B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 13 01-12-2019
LA CANYA, A.E.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - CELLERA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
OSOR, U.E.,A - JOANETES,C.F.,A
BONMATI, C.F.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A
R
Descansa
SERINYA, C.F.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
CAMOS, C.F.,A - BESCANO, C.D.,B
OLOT, AT.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 14 15-12-2019
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - OLOT, AT.,A
CELLERA, C.F.,A - LA CANYA, A.E.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
JOANETES,C.F.,A - LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA F. GARROTXA,A - OSOR, U.E.,A
Descansa
R
BONMATI, C.F.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,B - SERINYA, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - CAMOS, C.F.,A
Jornada 15 22-12-2019
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - CELLERA, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - JOANETES,C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B - ESCOLA F. GARROTXA,A
OSOR, U.E.,A
R
Descansa
BONMATI, C.F.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - BESCANO, C.D.,B
SERINYA, C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
OLOT, AT.,A - CAMOS, C.F.,A
Jornada 16 12-01-2020
OLOT, AT.,A - CELLERA, C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
JOANETES,C.F.,A - LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
LES PRESES, C.F.,B
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - OSOR, U.E.,A
BESCANO, C.D.,B - BONMATI, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
CAMOS, C.F.,A - SERINYA, C.F.,A
Jornada 17 19-01-2020
CELLERA, C.F.,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - JOANETES,C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
LES PRESES, C.F.,B - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
OSOR, U.E.,A - BESCANO, C.D.,B
BONMATI, C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - CAMOS, C.F.,A
SERINYA, C.F.,A - OLOT, AT.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
CORNELLA TERRI, A.E.,A - SERINYA, C.F.,A
BONMATI, C.F.,A - CAMOS, C.F.,A
OSOR, U.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LES PRESES, C.F.,B - BESCANO, C.D.,B
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A
R
Descansa
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
CELLERA, C.F.,A - JOANETES,C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - OLOT, AT.,A
Jornada 19 02-02-2020
OLOT, AT.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
SERINYA, C.F.,A - BONMATI, C.F.,A
CAMOS, C.F.,A - OSOR, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - LES PRESES, C.F.,B
BESCANO, C.D.,B - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - LA CANYA, A.E.,A
Descansa
R
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - CELLERA, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
Jornada 20 09-02-2020
BONMATI, C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
OSOR, U.E.,A - SERINYA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B - CAMOS, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LA CANYA, A.E.,A - BESCANO, C.D.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A
R
Descansa
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
JOANETES,C.F.,A - OLOT, AT.,A
Jornada 21 16-02-2020
OLOT, AT.,A - BONMATI, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - OSOR, U.E.,A
SERINYA, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,B
CAMOS, C.F.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - LA CANYA, A.E.,A
BESCANO, C.D.,B - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - CELLERA, C.F.,A
Descansa
R
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - JOANETES,C.F.,A
Jornada 22 01-03-2020
OSOR, U.E.,A - BONMATI, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - SERINYA, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - CAMOS, C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CELLERA, C.F.,A - BESCANO, C.D.,B
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
JOANETES,C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA F. GARROTXA,A - OLOT, AT.,A
Jornada 23 08-03-2020
OLOT, AT.,A - OSOR, U.E.,A
BONMATI, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
SERINYA, C.F.,A - LA CANYA, A.E.,A
CAMOS, C.F.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - CELLERA, C.F.,A
BESCANO, C.D.,B - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - JOANETES,C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA F. GARROTXA,A
Jornada 24 15-03-2020
LES PRESES, C.F.,B - OSOR, U.E.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - BONMATI, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - SERINYA, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A - CAMOS, C.F.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
JOANETES,C.F.,A - BESCANO, C.D.,B
ESCOLA F. GARROTXA,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Descansa
R
OLOT, AT.,A
Jornada 25 22-03-2020
OLOT, AT.,A - LES PRESES, C.F.,B
OSOR, U.E.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
BONMATI, C.F.,A - LA CANYA, A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SERINYA, C.F.,A - CELLERA, C.F.,A
CAMOS, C.F.,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - JOANETES,C.F.,A
BESCANO, C.D.,B - ESCOLA F. GARROTXA,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A
R
Descansa
Jornada 26 29-03-2020
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - LES PRESES, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A - OSOR, U.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - BONMATI, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - SERINYA, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A - CAMOS, C.F.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Descansa
R
BESCANO, C.D.,B
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - OLOT, AT.,A
Jornada 27 05-04-2020
OLOT, AT.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
LES PRESES, C.F.,B - LA CANYA, A.E.,A
OSOR, U.E.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BONMATI, C.F.,A - CELLERA, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
SERINYA, C.F.,A - JOANETES,C.F.,A
CAMOS, C.F.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
R
Descansa
BESCANO, C.D.,B - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
Jornada 28 19-04-2020
LA CANYA, A.E.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - LES PRESES, C.F.,B
CELLERA, C.F.,A - OSOR, U.E.,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - BONMATI, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - SERINYA, C.F.,A
Descansa
R
CAMOS, C.F.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BESCANO, C.D.,B - OLOT, AT.,A
Jornada 29 26-04-2020
OLOT, AT.,A - LA CANYA, A.E.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CELLERA, C.F.,A - LES PRESES, C.F.,B
OSOR, U.E.,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
BONMATI, C.F.,A - JOANETES,C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
SERINYA, C.F.,A
R
Descansa
CAMOS, C.F.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BESCANO, C.D.,B
Jornada 30 03-05-2020
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - LA CANYA, A.E.,A
CELLERA, C.F.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - LES PRESES, C.F.,B
JOANETES,C.F.,A - OSOR, U.E.,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - BONMATI, C.F.,A
Descansa
R
CORNELLA TERRI, A.E.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - SERINYA, C.F.,A
BESCANO, C.D.,B - CAMOS, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - OLOT, AT.,A
Jornada 31 10-05-2020
OLOT, AT.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LA CANYA, A.E.,A - CELLERA, C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,B - JOANETES,C.F.,A
OSOR, U.E.,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
BONMATI, C.F.,A
R
Descansa
CORNELLA TERRI, A.E.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
SERINYA, C.F.,A - BESCANO, C.D.,B
CAMOS, C.F.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 32 17-05-2020
CELLERA, C.F.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - LA CANYA, A.E.,A
JOANETES,C.F.,A - RIPOLL CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - LES PRESES, C.F.,B
Descansa
R
OSOR, U.E.,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - BONMATI, C.F.,A
BESCANO, C.D.,B - CORNELLA TERRI, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SERINYA, C.F.,A
CAMOS, C.F.,A - OLOT, AT.,A
Jornada 33 24-05-2020
CELLERA, C.F.,A - OLOT, AT.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A - JOANETES,C.F.,A
RIPOLL CLUB FUTBOL,A - ESCOLA F. GARROTXA,A
LES PRESES, C.F.,B
R
Descansa
OSOR, U.E.,A - CASTELLFOLLIT, U.E.,A
BONMATI, C.F.,A - BESCANO, C.D.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SERINYA, C.F.,A - CAMOS, C.F.,A
Jornada 34 31-05-2020
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E.,A - CELLERA, C.F.,A
JOANETES,C.F.,A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ESCOLA F. GARROTXA,A - LA CANYA, A.E.,A
Descansa
R
RIPOLL CLUB FUTBOL,A
CASTELLFOLLIT, U.E.,A - LES PRESES, C.F.,B
BESCANO, C.D.,B - OSOR, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - BONMATI, C.F.,A
CAMOS, C.F.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,A
OLOT, AT.,A - SERINYA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.